Zajímavé tipy pro rodiče a děti

Rodiče i děti zveme na hudební setkání v éteru již tento čtvrtek 18.2.

Zájemci  si můžou napsat o vstupní link na email:potichounku@seznam.cz

Nabízíme vám záznam hudebního setkání ,,Vteřiny mezi tóny" v Sukově síni RUDOLFINA pod záštitou edukačního oddělení České filharmonie pro rodiče a děti ze soboty 23.ledna. Interaktivní program s hudbou, různými vstupy a mluveným slovem. Vystupují : Ondřej Tichý, Jiřina Dvořáková, Judita Škodová, Vladimír Borovka, Josefína Knoblochová, Vojtěch Nejedlý a další účastníci.

VIDEOZÁZNAM NAJDETE ZDE

Rodinná hra ve Starém Městě pražském

Skautská nadace Jaroslava Foglara

Hrát můžete kdykoli do 8. 3. 2021 mezi 8 ráno a 21 večer a do Stínadel se mohou odvážit už osmiletí hráči. Ovšem upozorňujeme, že projít celou trasu trvá nejméně čtyři hodiny. Proto si ji můžete rozdělit na více dní, nebo projít jen část. Pro možnost soutěžit o ceny vám stačit splnit 13 úkolů z dvaceti pěti. Velmi doporučujeme si předem prostudovat herní zápisník a připravit papírově či elektronicky trasu.

Více o této dobrodružné hře na webu www.rychlesipy.org

Rodičům i dětem pro radost a inspiraci přikládáme ke shlédnutí video Lesní doteky a objevování rovnováhy.