Lektoři

Mgr.Pavla Tichá

Jsem vystudovaná pedagožka pro 1.stupeň ZŠ se zaměřením na Hv, mám 12 let praxe, jsem spoluzakladatelka občanského sdružení Potichounku, které se věnuje nejen uměleckým projektům již více jak 10let. (www.potichounku.cz). V rámci tohoto spolku jsem garantem dětského klubu ARTuž, který pořádá výlety, pokladovky a jiné volnočasové aktivity. Učila jsem na fakultní základní škole ZŠ sv.Voršily v Praze a na soukromé škole Německo-českého porozumění T.Manna v Kobylisích.

Absolvovala jsem kurz kritického myšlení, filosofie pro děti, genetickou metodu čtení a matematika podle prof.Hejného mi připadá zábavná a zajímavá, mám ráda knížky, přírodu a ráda dětem vymýšlím nejrůznější dobrodružné hry v terénu. Těší mě, když jsou děti kreativní a tvořivé.

Mám dva dospívající syny.

Bc.Ondřej Tichý

Mnoho let se věnuje uměleckým projektům, hudebním workshopům a prožitkové pedagogice i individuální výuce. Realizuje programy pro školní kolektivy různých věkových skupin. Je zakladatelem občanského spolku Potichounku. Má více jak 15let praxe práce s dětmi.

V naší komunitní škole připravuje hudební a sportovní programy, rukodělné i outdoorové aktivity.

Nyní úspěšně spolupracuje s Českou filharmonií v rámci projektu Hudba do škol, vypracoval vlastní koncept ,,Hudbou k sobě", který pomáhá nejen dětem, ale i dospělým a pedagogům. Do tohoto projektu se naše komunitní škola úspěšně zapojila.

Varhaník a regenschori na kůru u sv.Václava v Bohnicích.

Více na webu: https://www.ondrejtichy.eu

Adam Tichý - je studentem gymnázia Přírodní škola, je absolventem akreditovaného kurzu salesiánského animátora a vedoucího zotavovacích akcí. Má rád přírodu a les.

V komunitní škole je asistentem a průvodcem odpolední lesní družiny.