Lektoři

Mgr.Pavla Tichá

Jsem vystudovaná pedagožka pro 1.stupeň ZŠ se zaměřením na Hv, mám 12 let praxe, jsem spoluzakladatelka občanského sdružení Potichounku, které se věnuje nejen uměleckým projektům již více jak 10let. (www.potichounku.cz). V rámci tohoto spolku jsem garantem dětského klubu ARTuž, který pořádá výlety, pokladovky a jiné volnočasové aktivity. Učila jsem na fakultní základní škole ZŠ sv.Voršily v Praze a na soukromé škole Německo-českého porozumění T.Manna v Kobylisích.

Absolvovala jsem kurz kritického myšlení, filosofie pro děti, genetickou metodu čtení a matematika podle prof.Hejného mi připadá zábavná a zajímavá, mám ráda knížky, přírodu a ráda dětem vymýšlím nejrůznější dobrodružné hry v terénu. Těšíme mě, když jsou děti kreativní a tvořivé.

Mám dva dospívající syny.

Externí lektor - Bc.Ondřej Tichý

Umělecké projekty , hudební workshopy a prožitková pedagogika, individuální výuka. Programy pro školy a různé věkové skupiny. Zakladatel občanského spolku Potichounku. Více jak 15let praxe práce s dětmi.

Varhaník a regenschori na kůru u sv.Václava v Bohnicích.

Nyní úspěšně spolupracuje s Českou filharmonií v rámci projektu Hudba do škol, vypracoval vlastní koncept ,,Hudbou k sobě", který pomáhá nejen dětem, ale i dospělým a pedagogům.

Více na webu: https://www.ondrejtichy.eu