A je to tady! Právě vyšlo podzimní číslo našich Dobromyslovin !!!
Prohlédnout i stáhnout si ho můžete na tomto odkazu

Kdo jsou liščata? A jak se jim daří?

Naši nejmladší školáci a také druháci si se začátkem školního roku vybrali jméno Liščata. Společně tráví hodně času v přírodě, učí se důležitým dovednostem, spolupráci i komunikaci. V rámci projektových dní si v říjnu vyzkoušeli  anglický i sportovní den, navštívili Národní galerii, poštovní muzeum, knihovnu a zažili spolu se staršími kamarády také výlov rybníka. Aktivně se zapojují také do hudebních aktivit a tvořivých činností.

Výpravy do centra Prahy aneb historie na vlastní kůži

Letošním rokem zahájily starší děti výpravy do centra Prahy s cílem poznat zblízka naše město a jeho historii.
V září jsme se vydali za domovními znameními na Malou Stranu,v říjnu jsme prozkoumali židovské město na Starém Městě.

Hudební setkání v Rudolfinu

První říjnový den jsme se svátečně naladěni i oděni potkali s hudebníky a další třídou z Prahy 8 na hudebním programu Hudbou k sobě v Sukově síni Rudolfina. Společně jsme rozezněli tento krásný prostor, zapojili se do pohybových kreací a zazpívali také náš zbrusu nový pozdrav o Dobromysli.

Těšíme se na výzvy od našich kamarádů z dalších 11 škol a také na další setkávání.

Ohlédnutí za prvním měsícem ve škole

Září bylo nabité akcemi i krásnými, ještě letními, dny. Zabydleli jsme se opět v našem lese, očistili okolí školního stromu, vybudovali poradní loď z přírodního materiálu, vyzdobili části lesa bavlnkovými pavučinami, obnovili lesní městečko Aharp a také strávili úžasné 4dny v jižních Čechách.

Podařilo se nám nastartovat zdárně školní rok, zapojit prvňáčky do školního dění a rozběhnout různorodé projekty.

Už se těšíme na podzimní barvy i přírodu.

Vrábsko - úvodní pobyt v přírodě
                               akt.12.9.2021

Program nejbližších akcí i projektových dní byl aktualizován, podívejte se do Kalendář akcí

akt.26.8.2021

Závěrečná slavnost se nám vydařila! Děkujeme všem rodičům za krásné zakončení roku i báječné občerstvení.

Hurá!!!Už jsme zase v přírodě.Zdravíme z jurcampu.

V roce 2020 jsme získali  certifikát LESNÍ TŘÍDA

v rámci úspěšného zapojení do projektu LES ve škole.

I letos o něj usilujeme, držte nám palce!